EN
תפריט
אודות התנועה
תנועת הקיבוץ הדתי
ייעוד, ערכי ליבה ושדות פעולה
הולדת התנועה
היסטוריה
לזכרם
מוסדות התנועה
מבנה ארגוני
ממלאי תפקידים
תכנית 2023
אירועים
דרושים
מוסדות חינוך וארגונים
ישיבת מעלה גלבוע
מדרשת עין הנציב
מרכז יעקב הרצוג
מכינת צהלי
מדרשת רוני
מכינת יונתן
מכינת רוח השדה
אלומה
ארכיון הקיבוץ הדתי
ארכיון הקיבוץ הדתי
יצירת קשר
EN
קיבוצים
קהילה וחברה
ליווי תהליכים חברתיים
הכשרה לממלאי תפקידים
פורום מזכירים ומנהלי קהילה
מאגר מידע קהילתי
פיתוח מנהיגות
כלכלה ופיתוח
תחומים
חקלאות
פורום ההנהגה הכלכלית של הקיבוץ הדתי
מאגר תוכן כלכלה ופיתוח
מיזמים
ביטוחי בריאות
משכנתאות לבונים בקיבוץ
מיזמי אנרגיה
חינוך
מערכות חינוך
הכשרת צוותים
פורום מנהלי חינוך
רגולציה
מפעלות החינוך
מפעלות חינוך קיץ
מפעלות חינוך חורף
כנס חינוך
מעורבות חברתית ומשימות
בתים לחיים
בתים לחיילים
פרוייקטים של חסד
גיוס כספים לפרויקטים
גשר רב דורי
קליטה וצמיחה
קיבוצים קולטים
פורום רכזי קליטה
הדור הצעיר
צעירים
שבתות
צבא ושירות לאומי
שירות לאומי בקיבוצים
תרבות ורוח
עמודש
עמודים
פרשת שבוע
שבתות התנועה
פורום יזמות תרבותית
אודות התנועה
תנועת הקיבוץ הדתי
ייעוד, ערכי ליבה ושדות פעולה
הולדת התנועה
היסטוריה
לזכרם
מוסדות התנועה
מבנה ארגוני
ממלאי תפקידים
תכנית 2023
אירועים
דרושים
מוסדות חינוך וארגונים
ישיבת מעלה גלבוע
מדרשת עין הנציב
מרכז יעקב הרצוג
מכינת צהלי
מדרשת רוני
מכינת יונתן
מכינת רוח השדה
אלומה
ארכיון הקיבוץ הדתי
ארכיון הקיבוץ הדתי
יצירת קשר
EN
תשפ״ג
דף הבית
לזכרם
תשפ״ד
"בזכירה סוד הגאולה"
הכל
תשס״ז
תשס״ח
תשס״ט
תש״ע
תשע״א
תשע״ב
תשע״ג
תשע״ד
תשע״ה
תשע״ו
תשע״ז
תשע״ח
תשע״ט
תש״פ
תשפ״א
תשפ״ב
תשפ״ג
תשפ״ג
שדה אליהו
תשפ״ד
חזי אלקן ז"ל
ח' באב תש"ו - ו' בטבת תשפ"ד 5.8.1946 - 18.12.2023
סעד
תשפ״ד
חנן גולן ז"ל
יג' באדר א' תרצ"ב - יא' בכסלו תשפ"ד 19.2.1932 - 24.11.2023
שלוחות
תשפ״ד
משה פורת ז"ל
כ"ט בסיון תרצ"א - י"ד בכסלו תשפ"ד 14.06.1931 -26.11.2023
עין צורים
תשפ״ד
טובה דאובה ז"ל
ט אדר ב' תרפ"ט - כ"ח מר חשון תשפ"ד 10.04.1229 - 12.11.2023
שלוחות
תשפ״ד
חנה קאופמן ז"ל
תרצ"ד - כ"ו בחשון תשפ"ד 1933 - 10.11.2023
עין צורים
תשפ״ד
אברהם מרדכי דוידסון ז"ל
כ"א בטבת תש"ה - כ"ג בחשוון תשפ"ד 06.01.1945 - 07.11.2023
קבוצת יבנה
תשפ״ד
יהושע אניקסטר ז"ל
א אדר תרצ"ד - ל תשרי תשפ"ד 16.02.1934 - 15.10.2023
קבוצת יבנה
תשפ״ד
חנה טסלר ז"ל
כו בחשון תרפ"ו - ט בתשרי תשפ"ד 13.11.1925 - 24.09.2023
לביא
תשפ״ד
מנחם אשר עמירם ז"ל
כ"ה באב תש"ו - כ"ח באב תשפ"ג 21.8.1946 - 15.8.2023
שלוחות
תשפ״ד
יצחק מובסוביץ ז"ל
ז' בשבט ת"ש - ח' בתמוז תשפ"ג 17.1.1940 -27.6.2023
עין הנצי"ב
תשפ״ד
לוטה ריין ז"ל
י"ב בחשוון תרפ"ח - י"ג בסיוון תשפ"ג 7.11.1927 - 1.6.2023
×
×